Novinky

Těším se úplně na všechno

Natálie Halouzková je nejen talentovaná herečka, ale i tanečnice a zpěvačka a má řadu dalších koníčků a aktivit. A je sympaticky optimistická.

Naši čtenáři vás znají především jako herečku, vy ale také tančíte v souboru PopBalet. Tanec je jedno z nejkrásnějších, ale také nejnáročnějších uměleckých odvětví. Co přináší vám osobně?

V první řadě určitě radost. Tanec je pohyb, při kterém používáte celé tělo, můžete být neskutečně kreativní a vyjádřit skrz něj cokoliv. Je zapotřebí i plná soustředěnost. Takže v druhé řadě určitě také únik z reality.

Věnujete se modernímu tanci, který má pochopitelně také svá pravidla a choreografii, ale přesto, necítíte při tanci větší svobodu než třeba při herectví?

To se strašně těžko porovnává. V obou případech záleží na situaci – někdy se musíte držet konkrétního zadání, někdy máte větší prostor k vyjádření. U tance každopádně dokážu více tak zvaně upustit páru.


V seriálu Sestřičky Modrý kód hrála sestřičku Katku. Foto: FTV PRIMA

Tanec je spojený s hudbou, která je vám také blízká, dokonce chodíte k úžasné zpěvačce a skladatelce Elis Mrázové na zpěv. Chtěla byste dělat i svou vlastní muziku, respektive mít kapelu?

O vlastní tvorbě sním už delší dobu a vypadá to, že by se mohlo začít něco rýsovat.

Jste zastánkyně ekologické a udržitelné módy a ráda podporujete české značky. Které jsou vaše oblíbené a jakou módu, popřípadě materiály a barvy preferujete?

Materiál je pro mě dost zásadní. Nejdůležitější je pohodlí a kvalita. Udržitelné značky jsou logicky dražší, tudíž když už investuji do něčeho nákladnějšího, chci mít jistotu, že mi produkt vydrží a hlavně ho budu nosit ráda, bude mi příjemný. Co se týče spodního prádla, nejradši mám bambus. Z něj šije například Paon label nebo Corpus lingerie. U oblečení pak klasicky bavlna, nejlépe bio. Jamie Collection třeba šije skvělé oblečení, jejich teplákovka je pro mě první volba, když chci pohodlí a zároveň pořád vypadat slušně, jestli chápete, jak to myslím.

Celý rozhovor a další zajímavé články najdete v novém čísle Zdraví! Poptávejte na stáncích od 21.1.2022.Koupit časopis