O nás

Zdraví je tradiční, ale zároveň moderní časopis o zdraví a zdravém životním stylu, složený z celého spektra čtení, postřehů odborníků, rozhovorů, rad či inspirace z oblasti zdraví, kondice, výživy, kosmetiky, psychologie, vztahů a výchovy. Jeho popularitu zvyšují i rozhovory se zajímavými osobnostmi, recepty a různé tipy. Časopis spolupracuje s řadou předních českých odborníků a oslovuje zejména ženy kolem třicet let a výše, které preferují aktivní životní styl a ty, které pečují o děti a rodinu. V tištěné podobě vychází měsíčně od roku 1953 (LETOS SLAVÍ 70 LET NA TRHU), v současnosti má však i elektronickou podobu a moderní web.

  • Na území celé České republiky je k dostání v novinových stáncích, v obchodních řetězcích,  v řadě lékařských ordinacích či nemocnicích.
  • Časopis je rovněž k dispozici návštěvníkům a vystavovatelům na výstavách a veletrzích se zaměřením na zdravý životní styl a lázeňství, dále pak v lázeňských informačních centrech a na autobusových linkách Student Agency.

Další informace:

  • Odhad čtenosti v periodě vydání: 114 000 čtenářů/měsíc, počet kontaktů čtenářů s časopisem v periodě vydání 558 600 kontaktů
  • Celkový profil našeho čtenáře: pohlaví: 78 % ženy, 22 % muži. Věk: převládá skupina od 30 let do 55 let. Vzdělání: 58 % čtenářů má středoškolské vzdělání s maturitou nebo VŠ. Příjem domácnosti 30 % domácností má příjem nad 30 tisíc měsíčně. Statut čtenáře/ky: hospodyně nebo hospodyně a současně vedoucí osoba domácnosti 80 %. Socioekonomická klasifikace ABC ČR A + B (top manažer, manažer) 32 %.
  • Vydavatelem časopisu je stabilní vydavatelství Časopisy pro volný čas s. r. o., které kromě Zdraví vydává i další úspěšné časopisy jako jsou Domov, Chatař a chalupář, Flora, Rozmarýna a také celou řadu sezónních speciálu a dalších periodických publikací.Koupit časopis