Novinky,  TIPY ZDRAVÍ

Pozvánka aneb Nenechejte si ujít!

Mezinárodní festival Prague Spirit Festival bude inspirovat již po čtrnácté!

Prague Spirit Festival je sedmidenní multižánrový festival, který se koná již od roku 2011 v Praze v čele s Martinou Procházkovou a týmem nadšenců. Jedinečnost festivalu spočívá v propojení východních tradičních principů s inovativními západními přístupy, a to v samém srdci Evropy. Konat se bude od 20.3 do 27.3 2024. 

Festival je otevřený seniorům, dětem a rodným mluvčím v češtině, slovenštině, angličtině, němčině, ruštině, ukrajinštině a dokonce i pejskům.

Na 14. ročníku s mottem „Expandující Tolerance“ se můžete těšit na Oslavu jarní rovnodennosti, mága a praktického filozofa Radikální Ekologie, Somatické Meditace a Dynamické jógové metody Godfreyho Devereuxe (UK), celostní muzikoterapeutku Veroniku Boulterovou, tradiční hatha jógovou lekci s indickým lektorem Visakem Raveendranem, seminář prohloubení dýchání Connection s MasterChefem Janem Albrechtem, koncert klasické indické hudby v podání Rabina Chowdhuryho z Bangladéše, Věk oslavující rituály s Andreou Smékalovou, oslavu indického svátku Holi, jógu a fyzioterapii spojující Danu Čechmanovou, Ecstatic Dance s DJ Cesarem Chunkem z Peru, na anglického terapeuta Kevina Dennisona, koncert ukrajinské zpěvačky Mary Soddy i každodenní ranní otužování.  Free Spirit Radio live vám také nabídne rozhovory s inspirujícími lidmi, jakými jsou neúnavní aktivisté za práva Tibetu filmař a producent Vít Bělohradský a Kateřina Bělohradská.

Během 14. ročníku festivalu budou podporovány také dva charitativní projekty: Muzikoterapie pro děti na spektru PAS a Kraj jinotaj – azyl pro zvířata.

Text: redakce, foto: archivKoupit časopis