TIPY ZDRAVÍ

Čistý domov pro alergiky a astmatiky znamená domov bez roztočů a bakterií

Jarní úklid domácnosti někdy připomíná válečné pole. Usnadněte si práci a získejte nejen čistou domácnost, ale i zdravé vnitřní prostředí, ve kterém se budou cítit skvěle i alergici a astmatici! Pomůže vám antibakteriální vysavač Raycop.

Všichni máme na jaře tendenci vše vysmýčit, uklidit, vyhodit. Ale je to opravdu nutné? Navíc opravdové nepřítele alergiků a astmatiků pouhým okem nevidíme, zde nám může pomoci jedině atestovaný UVC antibakteriální vysavač Raycop, který doslova odstraní neviditelné.

Roztoč dobře ví, kde je mu dobře

Opravdové spouštěče alergie, astma, kašle či ucpaného nosu však pouhým okem nevidíme, a tudíž je s nimi boj více než obtížný. Všemi výše uvedenými úkony se jich prostě nezbavíme. Ano, mluvíme o roztočích. Ovšem roztoč není žádné hloupé zvířátko, dobře ví, kde je mu dobře a kde se mu dobře žije. Tím místem jsou ve většině případů naše postele. Ano, právě toto místo, ve kterém strávíme třetinu svého života, je i pro roztoče tím nejoblíbenějším. Roztoči se živí především odpadnutými částečkami povrchu naší pokožky a doslova milují tmavé prostředí s teplotou v rozmezí 22 až 26 °C včetně vlhčího vzduchu. I proto nejvíce roztočů v našem bytě obsahují matrace, ale najdeme je i v polštářích, peřinách, dekách a také v plyšových hračkách a polštářcích. Vlhko v matracích odstraní antibakteriální vysavač Raycop RS PRO pomocí horkovzdušné sterilizace, kdy horkým suchým vzduchem o teplotě 60°C vysušuje matrace a odstraňuje alergeny a sterilizuje matrace do hloubky.

Co je ultrafialové dezinfekční záření?

UVC (ultrafialové) světlo je elektromagnetické záření s vlnovou délkou kratší než viditelné světlo. Umělé ultrafialové záření se používá k zajištění sterilního prostředí v laboratořích a nemocnicích. Tato dávno zavedená praxe přivedla japonského lékaře Dr. Lee na myšlenku využít UV záření v domácnosti: Sterilizační světlo umístěné ve vysavači vedle rotačního kartáče ničí patogeny skryté v matraci, na prostěradle, povlečení, na křeslech, sedačkách a dalších místech, kde se roztoči vyskytují.

Čím se liší UVC antibakteriální vysavač Raycop od běžných vysavačů?

Schopnost zlikvidovat 99,9 % bakterií, plísní, virů i roztoče je dána použitím UVC dezinfekční lampy, rotačního kartáče, výkonného sání s mikro-alergickým HEPA filtrem H13 a suchou horkovzdušnou sterilizací. Raycop RS PRO je první vysavač, který využívá atestovanou UVC dezinfekční lampu a suchou horkovzdušnou sterilizaci najednou pro účinný boj s alergeny, které zatěžují naše zdraví. Účinky vysavačů Raycop byly ověřeny Karlovou Univerzitou v Praze a zároveň je dokládají tisíce spokojených uživatelů na celém světě. Raycop začíná tam, kde běžné typy vysavačů končí.

Více informací najdete na www.raycop.czKoupit časopis