Tipy na výlety,  TIPY ZDRAVÍ

Kam na víkend? Na Lipno!

Tolik zábavy a sportovních i hudebních hvězd na jednom místě tak často neuvidíte, tak to nepropásněte!

Lipno Sport Festival míří do finále s Jaromírem Jágrem a velkou cyklo akcí ČEZ Kolem Lipna, která proběhne v sobotu 20. srpna. Kromě skutečných kol, která vás přemisťují z místa na místo, tu najdete i trochu jiná kola. Jsou oranžová a dobročinná, a patří Nadaci ČEZ. Kolik toho na nich najedete, tolik dostanou vybrané neziskové organizace peněz. Nepřemístíte se na nich sice nikam jinam, ale bude vás hřát pocit, že jste si protáhli tělo a zároveň udělali dobrý skutek.

„Mám velkou radost, že je náš festival tak oblíbený a navštěvovaný. Na letošním programu jsme si dali obzvlášť záležet, chtěli jsme pro návštěvníky něco výjimečného. Cyklovyjížďka je v programu novinka a je zlatým vrcholem celého festivalu. Měl by se jí podle mě zúčastnit každý, kdo umí jezdit na kole. Je to skvělá příležitost udělat něco pro sebe, a navíc potkat nejlepší české sportovce,“ říká spoluorganizátorka celého sportovního festivalu Kateřina Nemannová.

Na nadačních kolech se projede i Jaromír Jágr s Barborou Strýcovou, a šek s konečnou částkou pak předají přímo neziskovkám. Mimo sportu a dobrých skutků si vychutnejte ještě další porci zábavy na koncertech hvězd české populární hudby. V pátek 19. srpna vystoupí na pódiu ČEZ Energy Fest kapela Slza a Xindl X. Následující sobotu ještě uslyšíte a uvidíte MYDY, Janu Kirchner a Michala Hrůzu. Páteční sportovní program oživí také reprezentant národního basketbalového týmu Tomáš Vyoral. Od 14 do 16 hodin ho potkáte pod košem, kde si s ním můžete nejen zaházet ale i popovídat nebo se vyfotit. Plaveckých závodů se zúčastní také úspěšný paralympionik Arny Petráček.

Text: redakce, foto: ShutterstockKoupit časopis