Soutěž

FIT PRO KAŽDÉHO

VYHRAJTE DÁRKOVÝ BALÍČEK S VÝBĚREM ČESKÝCH CEREÁLNÍCH TYČINEK

Správná odpověď: Fit Smoothie a Fit Go.

Výherci: Karolína Sýkorová z Jindřichova Hradce, Lenka Bauerová z Prahy, Simona Sísová z Tmaně, Vilém Rozkošný z Plzně a Bára Němcová z Liberce. Gratulujeme!

Společnost ÚSOVSKO FOOD působí na našem trhu již plná tři desetiletí. V jejím portfoliu nalezneme chuťově a nutričně vyvážené cereální tyčinky s trefným názvem Fit. Jsou vyrobené z velmi kvalitních surovin přírodního původu a jejich významnou složkou je vláknina, která blahodárně působí na naše trávení. Najdeme v nich také cenné vitamíny, minerály a stopové prvky.

Tyčinky Fit jsou výborným zdrojem postupně se uvolňující energie a díky svému složení se skvěle hodí i pro rychlou regeneraci sil. Prostě ideální svačina v běžném pracovním či školním dni, na jarním výletě nebo při sportu!

Fit sleduje nejmodernější výživové trendy i potřeby svých zákazníků. V návaznosti na neustále narůstající počet osob s alergií na lepek nebo jeho intolerancí i lidí, které tuto složku dobrovolně vyřazují ze své stravy, byly do nabídky zařazeny také tyčinky bezlepkové. Všechny benefity produktů z rodiny Fit a vynikající chuť jsou tak nyní dostupné každému!

O dárkové balíčky s výběrem českých tyčinek Fit si nyní můžete zasoutěžit. Nejprve však musíte správně zodpovědět jednoduchou soutěžní otázku.

Soutěžní otázka:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 4.6.2023. Vyhodnocení soutěže proběhne do 3 – 6 týdnů.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek, více naleznete zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data, více naleznete zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži, více naleznete zde.Koupit časopis