Soutěž

Alpa gel a krém pro dva výherce!

Správná odpověď: hřebíček a zázvor.

Výherci: Martin Milota z Prahy a Lenka Matzner z Přelouče. Gratulujeme!

Tentokrát můžete v naší soutěži vyhrát ALPA – kostivalové mazání gel a krém.

Věděli jste, že kostival je přítelem pohybu? Nápadné květy této byliny určitě znáte, ale ne každý ví o jejich léčivých schopnostech.


Dokáže zmírnit bolest a podpořit regeneraci tkání. Urychluje vstřebání modřin i hojení pohmožděnin a pomůže také při bolestech zad i kloubů. Existuje celá řada mazání a vsadit na ty osvědčené se určitě vyplatí. Výtažky z kostivalu lékařského obsahuje ALPA gel a krém. Umožní vám hojivou masáž, prokrví tkáně a podpoří jejich regeneraci. Při drobných úrazech přinesou zaslouženou úlevu. Je jen na vás, jestli se zvolíte gel, který se vstřebá rychleji nebo krém. Na ALPU se můžete spolehnout, ulevuje tělu a vrací vás do hry.

www.alpa.cz

Soutěžní otázka:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 24.3.2024. Vyhodnocení soutěže proběhne do 3 – 6 týdnů.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek, více naleznete zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data, více naleznete zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži, více naleznete zde.Koupit časopis