TIPY ZDRAVÍ

4 super valentýnské tipy

Svátek lásky známý jako Valentýn je po roce opět téměř tady. Užijte si tento den s milovanou osobou a dárky, které povznesou tento den na neobyčejný.

Darujte růžovou lásku ve skle, nebo si sami dopřejte příjemný večer ve společnosti prémiového šampaňského či šumivého vína. Každý lok vám zajistí výjimečný zážitek a vaše chvilka tak bude nezapomenutelným okamžikem. Cava Anna de Codorníu Rosé Brut je geniální kombinací půvabu a modernity, které nechybí elegance. Je plná ovocných tónů, kterým dominuje typicky červené ovoce jako jsou jahody a třešně. Má velmi jemné perlení, a proto se jedná o svěží krémovou chuť plnou harmonie. Nejvíce jí sluší pořádná zima v podobě řádného vychlazení, podávejte tak vychlazené ideálně na 5-7°C. Tuto radost si můžete pořídit na www.1er.cz za příjemných 465 Kč.

Zaručeně nejlepší dárek k Valentýnu je šperk. Věnujte i vy své vyvolené ženě, manželce, přítelkyni či dceři dokonalý dárek v podobě šperku z e-shopu Ornamenti. A jaké šperky jsou pro tuto příležitost ideální? Vsaďte na symboly lásky a zvolte třeba náhrdelník Love letters gold, který je zdoben písmeny slova LOVE a drobnými zirkony.

A čím potěšit partnera? Šťavnatými červenými trenkami Styx s melouny. Jsou ušity v perfektně padnoucím střihu, nikde netlačí, neškrtí ani neškrábou. Mají poklopec s knoflíčkem a v zadní části vloženy pátý díl pro ještě větší pohodlí. Ušity jsou ze 100% bavlny, takže se hodí na celodenní nošení, na sport nebo na spaní i na romantický večer ve dvou. K dostání jsou u vybraných prodejců a na www.styx-underwear.cz nebo www.trenyrkarna.cz za 429 Kč.

Věnujte své lásce k letošnímu Valentýnu intenzivní gurmánský zážitek a další vyznání budou zbytečná. Dárkové poukazy na Valentýnské menu pro 2 osoby jsou v prodeji za 3 380 Kč výhradně na www.trezorspork.cz. S jejich zakoupením neradno váhat, protože počet míst v kulinářském Trezoru executive chefa Červeného Jelena Marka Fichtnera je omezen na 40.

Text a foto: redakce ZdravíKoupit časopis