Aromaterapie, masáž, jóga


Velká obrazová encyklopedie z nakladatelství SVOJTKA bude jistě skvělým pomocníkem pro každého, kdo se zajímá o své zdraví. Ve všestranném, názorném, ale také praktickém průvodci najdete informace o třech základních metodách, které pomáhají při udržení psychické pohody, při odbourávaní stresu a získání vitality. Knížka obsahuje celou řadu lehce srozumitelných návodů a také více než 700 názorných fotografií.


100 tajemství lidského úspěchu


Jak dosáhnout úspěch a co mají úspěšní lidé společného? Známý americký psycholog David Niven zpracoval výstupy zhruba tisícovky studií a výzkumů na toto téma a předkládá je čtenářům v zajímavé a přehledné formě. Tato knížka z vydavatelství PORTÁL potěší každého, kdo se zajímá o populární psychologii a usiluje o vlastní duševní růst a úspěch v životě.


Metoda Ludmily Mojžíšové


Není cvičení jako cvičení! Obecně našemu zdraví velice prospívá a v některých případech je dokonce léčivé. Téměř doslovně to platí o metodě Ludmily Mojžíšové, která se podobě útlé knížky po dlouhé době opět dostává na pulty našich knihkupectví.Autorky publikace z dílny nakladatelství IVO ŽELEZNÝ připravili i tentokrát čtenářům nejenom zajímavé, ale také užitečné čtení.