Zapůjčení invalidního vozíku a zdravotnických pomůcek je nyní snadné po celé ČR

V životě někdy nastanou situace, kdy nás zdravotní obtíže omezí v plnohodnotném pohybu. Díky půjčovně kompenzačních pomůcek však můžete zůstat aktivní. Invalidní vozík nebo jinou kompenzační pomůcku si lze vypůjčit na jeden týden i na celou dobu vaší rehabilitace.


Služba půjčovny kompenzačních pomůcek je určena pro všechny, kteří potřebují na omezenou dobu pomoci s pohybem a rehabilitací. Do takové situace se mohou dostat pacienti v rekonvalescenci, ale i staří lidé s pohybovými obtížemi. Půjčovna zdravotnických pomůcek poslouží třeba i hotelům a jiným ubytovacím zařízením, které chtějí vyhovět svým hostům se sníženou pohyblivostí. Vypůjčit si invalidní vozík přijde vhod i hendikepovaným osobám potřebujícím urgentně nahradit jejich porouchaný vozík.

Odbourejte strach z neznámého
Mnoho starších lidí ze zdravotních důvodů raději omezí své aktivity, než aby se posadili na invalidní vozík. Často jde ale jen o předsudky, někdy i o obavy z pořízení drahé pomůcky a jejího dostatečného využití. Kolečkové křeslo i jiné pomůcky si můžete nejprve jen vyzkoušet a odbourat tak počáteční obavy z nové životní situace. Vyzkoušet si můžete postupně několik druhů vozíků nebo chodítek, dokud nenajdete ten nejlepší model pro vás.

S výběrem kompenzační pomůcky vám poradí
Společnost Meyra nabízí profesionální pomůcky pro každodenní aktivity po celé České republice. A jaké kompenzační pomůcky si můžete po složení vratné zálohy vypůjčit? Jsou to především mechanické a elektrické vozíky,chodítka, polohovací postele a zvedáky, ale třeba i kompresor k nafukovací antidekubitní matraci. Pomůcky jsou připravené v dobrém technickém stavu a důkladně vyčištěné.
Půjčit si invalidní vozík je jednoduché, stačí specifikovat šíři sedu a kontaktovat nejbližší pobočku pro aktuální dostupnost. Pokud si s výběrem nevíte rady, nevěšte hlavu, odborníci ze společnosti Meyra vám rádi pomohou.Komerční prezentace
 Zpět