Plastické operace patří k běžným zákrokům

Ačkoliv byste mohli mít dojem, že obor plastická chirurgie patří k těm mladším, není tomu tak. První zmínky o plastické chirurgii se objevily kolem roku 1839 a od té doby ušla pořádný kus cesty. Není na místě domnívat se, že jde pouze o výdobytek nespokojených paniček. Pomáhá v odstranění jizev, následků popálenin a podobně. V současné době zahrnuje mnoho zákroků plastiky obličeje i těla.


Plastické operace obličeje

Prostřednictvím plastických operací obličeje došlo už mnoho, především žen ke zvýšenému sebevědomí i zlepšení zdravotního stavu. Pojďme si představit některé z nich.


Facelift

Lifting obličeje spočívá v napnutí kůže a odstranění jejích přebytků. Tímto zákrokem získáte podstatně mladistvější vzhled. Samotná operace probíhá v celkové anestezii a trvá kolem dvou až tří hodin. Kromě liftingu obličeje se můžete setkat i s liftingem čela a obočí a liftingem horního rtu.


Blefaroplastika

Jedná se o plastiku očních víček. Odstranění přebytků kůže, váčků i kruhů pod očima a navrácení mladistvého vzhledu. Zároveň dokáže zlepšit váš zrak, zbavit vás bolestí očí, jejich únavy, otoků a nadměrného slzení.


Otoplastika a rhinoplastika

Plastickou operaci uší volí lidé, které dlouhodobě trápí odstáté uši. Zákrok se provádí pouze v lokální anestezii a netrvá déle než dvě hodiny. Oproti tomu operace nosu je poměrně náročnější, proto počítejte s celkovou narkózou a dobou trvání zákroku kolem tří hodin.

Za zmínku jistě stojí i liposukce podbradku či vyhlazení vrásek stejně jako třeba odstranění jizev.


Plastika prsou jako fenomén posledních let

Plastika prsou patří jednoznačně k nejčastějším zákrokům plastické chirurgie. Nejde však jen o zvětšení prsou, jak by se mohlo zdát. V mnohých případech chtějí ženy prsa pozvednout, vytvarovat nebo zmenšit. Taktéž operace vpáčených bradavek bývá žádaná.

Ne vždy podstupují ženy zákrok jen kvůli zvýšení sebevědomí. Příliš velká prsa znamenají dlouhodobé problémy se zády. Vpáčené bradavky znemožňují kojení. Zvětšení prsou se provádí dvěma způsoby. Jednak pomocí prsních implantátů, dále lze použít i váš vlastní tuk. Všechny typy zákroku probíhají v celkové anestezii, snad kromě operace vpáčených bradavek a zmenšení prsních dvorců.


Svěřte se do rukou odborníků

V případě plastické chirurgie je víc než nutné vybrat si pracoviště a lékaře. Jedině tak budete s výsledkem spokojeni. Informujte se o prováděných výkonech dané kliniky, chtějte vidět certifikáty, čtěte recenze. To, že jde o odborníky, poznáte už podle vstupní konzultace. Plastický chirurg by se vám měl věnovat, odpovědět na veškeré vaše otázky, hledat optimální řešení šité na míru právě vám. Přesně tak s vámi budou jednat na klinice Aesthevita s pobočkami v Praze, v Karlových Varech a v Mělníku. Navštivte jejich webové stránky, ať si uděláte dokonalý obrázek o práci tamějších plastických chirurgů. Najdete zde zajímavé články, zkušenosti klientů i názornou fotogalerii.


Komerční prezentace
 Zpět