Kam vyrazit za relaxací

Jednou za čas byl určitě každý ve stresu, unavený nebo si jen chtěl odpočinout na nějakém příjemném místě a vyčistit si hlavu. Jedním z takových míst, kde zaručeně můžete relaxovat a nabrat nové síly jsou termální lázně. Můžete si tak zpestřit výlet do zahraničí nebo pojmout lázně jako zimní i letní dovolenou. Níže se společně podíváme na nějaké tipy, kam byste do lázní mohli vyrazit.


Stát termálních lázní? Maďarsko!

Celá tato země je plná termálních lázní. Nejznámější lázně Gellért si můžete užít přímo v Budapešti. Pokud vás zajímá i turistika určitě spojte relax s prohlídkou města. Gellért působí atmosférou starého muzea.

Najdete zde koupel v léčebném bahně, uhličitou koupel, parní lázeň, saunu nebo elektroterapii. Na výběr máte z několika druhů masáží. Lázně jsou rozděleny na termály pro muže a pro ženy. Nově se otevřela část, která je pro všechny dohromady. Pokud nechcete jen odpočívat můžete využít i venkovní část lázní, kde v horkých letních dnech najdete osvěžující bazén s vlnami.


Proslulé geotermální koupaliště na Islandu

Jestliže hledáte opravdu nevšední zážitek a nevadí vám cestovat o něco dále, je pro vás geotermální koupaliště Blue Lagoon na Islandu to pravé. Můžete sem vyrazit v jakémkoliv období. V zimě, když je vše okolo pokryté sněhem a mrazem mají termály ještě větší kouzlo. Na dnech bazénů najdete měkké bahno, které příznivě působí na kůži. Zkuste si s ním potřít pleť a zanedlouho bude vypnutá a zdravá. Blue Lagoon nabízí i hydraulickou masáž, parní lázně nebo saunu.

Pokud vás Blue Lagoon, Gellért nebo i jiné termální lázně v zahraničí okouzlily nezapomeňte si rovněž sjednat důležité cestovní pojištění.

Komerční prezentace
 Zpět