Festival Evolution: zdravý víkend

Pokud hledáte místo, kde si můžete odpočinout, skvěle nakoupit a ještě odcházet s hlavou plnou nových nápadů a inspirace, jste na správné adrese. Festival Evolution, který proběhne o víkendu 17. - 19. září na Výstavišti v Praze Holešovicích nabízí naprosto jedinečný koncept multižánrové akce, kde se prolínají všechna témata související se zdravým životním stylem.  


Výhodou festivalu je to, že vše si můžete přímo na místě vyzkoušet, ochutnat nebo se dozvědět více informací o daném produktu. A pokud chcete jít ještě více do hloubky, rozhodně se před návštěvou Festivalu Evolution podívejte na programovou nabídku.

Míříte-li za nákupy, najdete tu bohatou nabídku vystavovatelů s přírodní kosmetikou, kvalitními potravinami, BIO produkty, EKO drogerií, potřebami pro děti nebo s osobně-rozvojovými aktivitami, atd. Prodejci návštěvníkům slibují festivalové slevy, vzorky a ochutnávky. Jestli míříte na přednášky, můžete se těšit na téměř 120 spíkrů, lektorů a učitelů, kteří se představí na sedmi programových podiích. Chybět nebudou ani praktické workshopy, ukázkové lekce nebo kuchařská dema. Dále na vás čeká food zóna, programy pro děti, hlídací koutek a mnoho dalšího.

Přijďte si užít víkend plný dobrého a zdravého jídla, přírodní kosmetiky, ekologických produktů a inspirace z oblasti osobního rozvoje. Ať už patříte k pravidelným návštěvníkům Festivalu Evolution, nebo ho letos navštívíte poprvé, určitě budete odcházet plni nových podnětů a inspirace.

Kompletní festivalový program včetně seznamu vystavovatelů najdete na webových stránkách www.festivalevolution.cz.

Festival Evolution

17. - 19. 9. 2020
Otevřeno: pátek + sobota 10 – 19 hodin, neděle 10 – 18 hodin
Výstaviště Praha Holešovice
www.festivalevolution.cz Komerční prezentace
 Zpět