Více o počasí www.meteopress.cz


Podívejte se na náš facebook:CO JE NOVÉHO


Rostlina pro krásu

Rebarbora je nejen červená kráska, která svou typickou kyselou chutí dodává šmrnc moučníkům, ale je i zdroj vitaminů skupiny A a B, vápníku a hořčíku, které dodávají energii a zpomalují stárnutí.


Vyrobte si

Čistě přírodní peeling, který zvláční, vyživí a rozzáří unavenou pleť. Jemné krystalky cukru šetrně odstraní odumřelé šupinky kůže, jojobový olej a med kůži vyživí a hydratují. Smíchejte tři lžíce jemného krystalového cukru, tři lžíce jojobového oleje, půl lžičky medu a pět kapek éterického oleje (z pomeranče, cedru, rozmarýnu, levandule). Pokud chcete peelingu dodat růžovou barvu, přimíchejte i půl lžíce Sonnetor Červené řepy Latte, které si následně připravte pro chvíle relaxace.


Styl, který inspiruje

Překrásná a vždy usměvavá herečka Rachel McAdams, kterou znáte z filmů Zápisník jedné lásky, Ďábel nosí Pradu nebo Spotlight, sází především na organickou kosmetiku a říká, že pouze zdravá pokožka může být krásná. Nedá dopustit na kosmetiku Dr. Hauschka a svým vlasům dopřává péči John Master Organics včetně stylingu. Miluje rtěnky, především ty červené, které má neustále v kabelce, protože „nikdy nevíte, kdy se vám bude hodit“!


Že vám nějaká čísla Zdraví unikla? Neváhejte a kupte si je na www.nasobchod.cz, kde najdete aktuální čísla, většinu starších čísel a také další zajímavé časopisy z našeho vydavatelství.