Víte, co je BIOMONITOR III?

Jde o přístroj, který je o něco větší než tužková baterie. Monitoruje činnost srdce a informace odesílá lékaři. Pacient je tak trvale pod kontrolou!

Zařízení umožňuje ošetřujícím lékařům průběžné sledování zdravotního stavu pacienta, včetně případných varovných znamení, aniž by bylo zapotřebí návštěvy v nemocnici.
„Automatický bezdrátový přenos záznamů poruch srdečního rytmu k ošetřujícímu lékaři umožňuje nepřetržité sledování zdravotního stavu pacienta prakticky odkudkoli. Spolehlivost přenosu dat pomocí systému BIOTRONIK Home Monitoring dosahuje 98 procent, což je nejvyšší hodnota v oboru,“ vyzdvihla hlavní výhody analytička výzkumu společnosti Frost & Sullivan Dr. M. Sneha Maria. Upozornila také, že tato účinnost je zvlášť užitečná v době pandemie covidu-19, protože zařízení umožňuje ošetřujícím lékařům průběžné sledování zdravotního stavu pacientů, včetně případných varovných znamení, aniž by bylo zapotřebí návštěv v nemocnici. K přenosu dat není zapotřebí žádného zásahu ze strany pacienta, signál z přístroje se automaticky spáruje se systémem Home Monitoring a jeho prostřednictvím odesílá nasbíraná data do počítače lékaři. BioMonitor III se implantuje do podkoží v oblasti klíční kosti a k jeho implantaci stačí větší vpich.

Prestižní ocenění

Výrobce medicínských zařízení, společnost BIOTRONIK, získal za tento implantabilní srdeční monitor BioMonitor III prestižní průmyslovou cenu Enabling Technology Leadership Award 2021 od Frost & Sullivan, a to pro vysoce přesné sledování srdeční funkce. Ocenění je uznáním inovativních vlastností zařízení a hodnoty pro uživatele.


Komerční prezentace
 Zpět