Psychicky na dně? Řešení existuje.

"Měla jsem velké problémy se spánkem, nic nezabíralo a léky mi nedělaly dobře. Tak jsem si pořídila přístroj Laxman, i když jsem jeho účinnosti nejdříve nevěřila. Ale stalo se – hned první noc jsem zase spala dobře! Za dva týdny jsem byla z nejhoršího venku,“ říká Petra Joachymstalová z Prahy.


Přístroj Laxman, odborně AVS přístroj, dokáže účinně léčit nespavost, úzkosti, deprese nebo během minut odstranit stres a únavu. Používá k tomu speciální světlo a zvuky, které optimalizují biorytmy do správného stavu. Když nemůžete usnout, AVS přístroj naladí mozek na pomalou frekvenci, tím se uvede do stavu spánku – a usnete. Při pravidelném používání zlepší přístroj spánkový cyklus natolik, že můžete vysadit i léky na spaní.
„Lidé totiž trpí stresem, který dříve či později vyvolá potíže se spánkem. AVS přístroj – audiovizuální stimulátor - je na nespavost účinný. První jsem si kdysi přivezl z ciziny, dnes v našem středisku používáme nejlepší model Laxman. Ještě lepší by ale bylo preventivní používání, tak by se deprese a nespavost ani nedostavily.“ říká MUDr. Jan Cimický
Tato zajímavá metoda AVS má u nás již určitou tradici. Dříve se přístrojům na tomto principu říkalo ,,psychowalkmany“ a používali se například pro zrychlené učení. Jejich popularita roste s tím, jak se stále vylepšuje jejich účinnost a roste úroveň stresu a psychické zátěže. Podle Světové zdravotnické organizace je přes 80% lidí přetíženo stresem a nedokáže vypnout, účinně relaxovat. AVS přístroj je tedy řešením: moderní Laxman má například přes 40 možností využití a dokáže zmírnit trému, napravovat ADHD, stejně jako pomoci při syndromu vyhoření. Účinky AVS přístroje jsou trvalejší, protože uživatele přibližuje k tzv. psychosomatické rovnováze – k přirozené úrovni zdraví, jakou mají například děti.

Andrea Králová, Bechyně:
V dubnu 2017 jsem si zakoupila Laxman Premium, předtím čtyři roky jsem byla léčena antidepresivy, nyní hlavně díky Laxmanovi jsem 1 rok bez léků…za mne velké super!!!

Ing. Ján Hadžega, Ostrava:
Tyto přístroje jsou výborné, i díky nim jsem všechen pracovní nápor zvládal já i moji zákazníci, pro které jsem to měl. Každý má jenom pozitivní zkušenosti…tolik na závěr roku. S přáním hezkých svátků Vánočních a vše nej…

český psycholog PhDr. Petr Šmolka:
Nespavost i deprese bývají pevně spojeny se syndromem vyhoření. Při nakumulované únavě a stresu nepřichází odpočinek – úleva ani ve chvíli, kdy už odezní největší stres a člověk by si mohl dovolit ,,vysadit“. Není ostuda nechat si předepsat lék, ale v těchto případech se dobře osvědčí psychowalkman.

AVS přístroj používají i lékaři, je ale rozšířený hlavně mezi samouživateli. Vlastní jej desítky českých celebrit a v cizině se používáním chlubí například George Clooney nebo David Beckham. Mít takový přístroj doma je výhodné, protože slouží léta a využívá ho většinou celá rodina. Nasadíte si speciální brýle a sluchátka, na přístroji si zvolíte program a zapnete start. Pulsující světlo z brýlí spolu s hudbou a zvuky ze sluchátek přeladí biorytmy do potřebného stavu a přístroj se sám po několika minutách vypne. Připravte se ale na to, že za účinnost se platí. Nejlevnější model, který je u nás k dostání, stojí kolem šesti tisíc a nejlepší AVS přístroj na světě, Laxman Premium, stojí třicetdva tisíc korun. Mezi nimi je dalších několik modelů, které se liší zejména počtem programů a zaměřením, takže vybírat je z čeho. Nejprodávanějším AVS přístrojem v Česku je podle statistik už několik let Laxman Basic za 26.000 Kč. Nejvíce informací najdete zřejmě na webu www.psychowalkman.cz. Zde jsou i adresy, kde si můžete AVS přístroj vyzkoušet zdarma, nebo za drobný poplatek půjčit domů – pro mě jasná garance toho, že to funguje a kupujete jistotu účinku. Jen dejte pozor na zdravotní omezení – tyto přístroje nesmí bez lékařského doporučení používat epileptici, lidé po vážném úrazu hlavy a schizofrenici.

ing. Jana KratochvílováKomerční prezentace
 Zpět