Přezůvky si nepůjčujte!

Nehty napadené plísní lze dnes už úspěšně léčit, nové metody jsou bezbolestné a šetrné.
Zdá se, že lidé se bojí nejenom zubaře. Až 90 procent lidí postižených plísňovým onemocněním nehtů, takzvanou onychomykózou, nevyhledá lékaře. Čeho se bojí? Možná bolestivého trhání nehtů. Jenomže to už jim dnes nehrozí. Tento způsob léčení patří minulosti a stejně tak názor, že si s onemocněním poradíme sami. Nejde totiž jenom o nás a naše nohy! Onychomykóza je velice nakažlivá a vy můžete, třeba nevědomky, přenést infekci na své okolí. Představuje asi polovinu všech nehtových problémů a současně asi deset procent všech onemocnění kůže.
Celý článekProč nechtějí muži sex?

Většinou proto, že mají strach ze selhání a skrývají potíže s erekcí.
Prášek z kamene mudrců, rohu jednorožce anebo byliny báby kořenářky v minulosti na problémy s potencí asi příliš nepomáhaly. Byl však o ně obrovský zájem. Proč? Protože po celá staletí byla schopnost mít pohlavní styk, respektive plodit potomky, synonymem mužnosti. Dalo by se tedy soudit, že je silnější polovina lidstva stále méně mužnější? Sexuologové tvrdí, že tomu tak není. Muži jsou stále stejně muži, jenom jsou více stresováni, unaveni, mají více starostí a mnozí nežijí zdravě. A nesmíme zapomenout, že podobné potíže jako muži mají i ženy.
Celý článekSuvenýr z cest

Nechcete-li mít na dovolenou nepříjemnou vzpomínku, dodržujte zásady bezpečného sexu.
Dívky v přiléhavých tričkách, krátkých sukních a šortkách, teplé noci a uvolněná atmosféra. Prázdninový románek je na světě. Pětadvacetiletý Petr si v Itálii přivydělával jako číšník. Jednou večer se s kamarádem seznámili se dvěma hezkými Němkami, které tam trávily dovolenou. Jejich známost trvala dva týdny. Po návratu domů Petr objevil na penisu drobné vřídky. Lékař zjistil, že má syfilis.
Celý článekŽaludek na vodě

Několik triků, jak si poradit s cestovní nevolností.
Nápadná bledost dětského obličeje bývá pro většinu rodičů během cestování signálem pro urychlené zastavení a malou procházku. Obvykle ji totiž provází nevolnost, která může přejít až ke zvracení, a tyto pocity znají i mnozí dospělí. V autě, autobuse, v letadle a samozřejmě na lodi může být špatně každému z nás, i když kinetózou obvykle netrpíme. Stačí, když se k delší cestě přidá dusné počasí a špatné odvětrávání dopravního prostředku. Přesto lze cestovní nevolnosti i za nepříznivých okolních podmínek poměrně úspěšně předcházet, kromě léků bývají účinné i některé jednoduché triky.
Celý článek